Lucy Silchester komt thuis van haar werk en vindt een envelop op haar deurmat. In de envelop zit een uitnodiging voor een ontmoeting met haar leven. Maar Lucy, te druk met het ontwijken van haar familie en vrienden en het schelden op haar werk, mist de afspraak.
Ik denk dat dit de eerste chicklit is die ik ooit gelezen heb en dit boek zet me aan om meer chicklits te gaan lezen. Het is echt heerlijk ontspannend en leest, naar mijn gevoel ontzettend vlot!
Het is niet dat ik mij echt kon inleven in de hoofdrol maar langs de andere kant kon ik het mij wel helemaal voorstellen en maakte ik mij voorstellingen van hoe zij er uit ziet, haar leven, haar appartement… en door de humoristische tint kwam er ook af en toe een glimlach bij mij te voorschijn.
ISBN: 978-9-04-462127-3
Aantal pagina’s: 375
Uitgeverij Prometheus